Witam. Mam 15 lat swoją przygodę z blogiem nie zaczynam 1 raz. Jest to mój drugi blog. Jednak w tym chciałabym pokazać swoją inną stronę,którą jest moda. Nie wiem czy się nadaję,ale zawsze warto spróbować,nie? :) Pozdrawiam,Patrycja.